0212 924 80 75

info@ecu-garage.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Ecu Garage Kurulduğu Günden İtibaren Uzman Ekipman İle Birlikte Kaliteli Hizmet Sunmayı Hedefleyen Öncü Firma Yolunda Gitmektedir. Her Marka Ve Modeldeki Araçlarınızın Elektrik & Elektronik  Olarak Tüm Bakım Ve Onarımını Gerçekleştirecek Kadrouya Sahiptir. Firma Olarak Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımızın Farkında Olarak Yolumuza Devam Etmekteyiz. Yılların Tecrübesi Olan Birikimlerimizle Sizlere Kusursuz Hizmet Vermek İçin Buradayız. Oto Elektrik & Elektronik Beyin Tamiri Konusunda Mutlaka Firmamızın Uzman Ekibine Danışmanızı Tavsiye Ederiz.

vision

MİSYONUMUZ

Gelişen Teknoloji Ve İhtiyaçları Analiz Ederek Ekibimiz Ve Tamir Kalitemizi Arttırma Hedefi İle Yürüdüğümüz Bu Yolda İnsanların Araçlarının Tamire Veya Bakıma İhtiyaç Duydukları Şeyleri Nokta Atışı Hesaplamalar Yaparak Hızlı Ve Kaliteli Bir Hizmet Sunmak.

vision

VİZYONUMUZ

Profesyonel Ekibimiz İle Dahada Büyümek Ve Türkiye Geneli Herkese Kaliteli Araç Bakım Ve Tamir Hizmeti Sunmak. Ve Gelişen Teknoloji Standartlarına Uygun Yeni Nesil Tamir Yöntemleri İle Müşterimin Bütçesine Katkı Sağlamak.

DEVAMI

Ecu Garage İstanbul / Zeytinbur'nu Semtinde Öncü Araç Bakım Ve Araç Beyin Tamiri Üzerine Faliyet Gösteren Firmadır. Uzman Ekibi Ve Kadrosu İle Beyin Tamiri Konusunda Marka Model Farketmeksizin Minimum Fiyata En Kaliteli Hizmeti Sunmaktadır. Firmamız Geneli Sunduğumuz Tüm Hizmetler Firmamız Tarafından Garantilidir. Uzman Ekibimiz Analizi Doğrultusunda Aracınız Herhangi Bir Arızası Veya Aracınızın Beyin Arızası Belirlenir Ve Uzmak Ekibimiz Tarafından İncelir İnceleme Sonucu Sizinle İletişime Gelir Ve Fiyat Paylaşılır Anlaşıldığı Taktirde Aracınızın Bakımı Veya Hasar Tamiri Yapılır Size Test Edilmiş Bir Şekil Sunulur.

Bizi Arayın 0212 924 80 75

Bizi Arayın 0212 924 80 75

Seyit Nizam Mahallesi Mevlana Caddesi No:77 Zeytinburnu / İstanbul
0212 924 80 75
0546 620 27 34
info@ecu-garage.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Ecu Garage Garantili Motor Beyni Tamiri Yapan Kaliteli Bir Teknik Servistir. İstanbul Zeytinburnu Motor Beyni Tamiricisi Olarak Öncü Firmalardandır!

Tüm Hakları Saklıdır ♥ Ecu Garage / Zeytinburnu Motor Beyni Tamircisi

E-BÜLTEN ABONELİĞİ